Volg ons
Inloggen

Inloggen op uw account

Gebruikersnaam *
wachtwoord *
Onthoud mij

een ratjetoe aan Indische en Molukse evenementen, maar dan keurig op een rijtje.

Pasar Istimewa Assen

web assen 700

 

Istimewa Events en Flam Productions organiseren samen de
Pasar Malam in de TT-Hall in Assen.

Openingstijden

Vrijdag 7 september: 13:00 – 23:00 uur
Zaterdag 8 september: 12:00 – 22:00 uur
Zondag 9 september: 12:00 – 20:00 uur

Programma
Vrijdag 7 september
13:00 – 23:00
Hari Maluku

ISTIMEWA PODIUM
13:30 – 14:15     Alley & FriendzZ
14:45 – 15:30     Alley & FriendzZ
16:00 – 16:30     The Brothers Timisela
17:00 – 17:45     Alley & FriendzZ
19:15 – 20:15     Alex Pattipeiluhu & Friends
20:45 – 21:30     Jimi Bellmartin
22:00 – 23:00     Alex Pattipeiluhu & Friends

SENANG PODIUM
14:15 – 14:45     Robin Yerah
15:30 – 16:00     Robin Yerah
16:30 – 17:00     Lisa Noya & Wim Lohy
17:45 – 18:15     The Brothers Timisela + Meet & Greet
18:30 – 19:00     Lisa Noya & Wim Lohy
20:15 – 20:45     Lisa Noya & Wim Lohy
21:30 – 22:00     The Brothers Timisela

Zaterdag 8 september
12:00 – 22:00
ISTIMEWA PODIUM
12:00 – 12:45     Affinity
13:30 – 14:00     Warna Semesta Dance Collaboration
14:30 – 15:15     Affinity
16:00 – 16:30     The Brothers Timisela
17:00 – 17:45     Affinity
18:15 – 18:45     Warna Semesta Dance Collaboration
19:30 – 20:30     Ricky Risolles
21:00 – 22:00     Affinity

SENANG PODIUM
12:45 – 13:15     Remko Willems & Joshua Smits
14:00 – 14:30     Shanelle de Lannoy
15:15 – 15:45     Remko Willems & Joshua Smits
16:30 – 17:00     Warna Semesta Dance Collaboration
17:45 – 18:15     Shanelle de Lannoy
18:45 – 19:15     Remko Willems & Joshua Smits
20:30 – 21:00     The Brothers Timisela + Meet & Greet

Zondag 9 september
12:00 – 20:15
ISTIMEWA PODIUM
12:00 – 12:45     Abadi Krontjong Ensemble
13:15 – 13:45     Dansgroep Orchidee
14:15 – 14:45     Abadi Krontjong Ensemble
15:15 – 16:15     Ester Latama i.s.m. Diana Monoarfa
16:45 – 17:15     Abadi Krontjong Ensemble
18:45 – 20:15     Massada

SENANG PODIUM
12:45 – 13:15     Ester Latama
13:45 – 14:15     Ester Latama
14:45 – 15:15     The Brothers Timisela
16:15 – 16:45     Dansgroep Orchidee
17:15 – 17:45     The Brothers Timisela + Meet & Greet
17:45 – 18:15     Ester Latama